pomoc imieniny promocje newsletter Kwiaciarnia kontakt do kwiaciarni twoj koszyk

jesteś tutaj: KwiatowyPrezent.pl > Pogrzebowe > Wiązanka pogrzebowa


Kup teraz!

Cena: 299.00 PLN
Ilość:

drukuj
Pogrzebowe

Wiązanka pogrzebowa

wiązanka kwiatów pogrzebowych, kwiaty

Wiązanka pogrzebowa z naturalnej jodły, wysokiej jakości kwiaty sztuczne lub naturalne w czerwonej tonacji. Wiązanka dostępny jedynie na terenie Warszawy i okolic.

Terminy doręczeń: Termin realizacji minimum 24 godziny.

www.KwiatowyPrezent.pl realizuje zlecenia na terenie Warszawy i okolic 7 dni w tygodniu w godzinach 9:30 - 20:30. W przypadku konieczności dostawy kwiatów w innych godzinach zadzwoń i zaproponuj termin.

Więcej informacji o terminach i warunkach doręczeń znajdziesz w zakładce Terminy doręczęń. Ceny bukietów są cenami brutto.

Dołącz słodkie czekoladki

Toffifee 400 gram - 25 zł Wawel Królewski smak - 31 zł Ferrero Rocher 16 sztuk - 24 zł Ferrero Merci 250 gram - 22 zł Raffaello 15 sztuk - 14 zł
Toffifee 400 g.
25,00 zł
Królewski smak
31,00 zł
Ferrero Rocher
24,00 zł
Ferrero Merci
22,00 zł
Raffaello
14,00 zł

Kwiaciarnia i formy płatności

Kwiaciarnia internetowa KwiatowyPrezent.pl kieruje swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Kwiaty dostarczane za pośrednictwem naszej kwiaciarni internetowej są zawsze świeże i pachnące. Nasze bukiety są przygotowywane przez florystów z najwyższą starannością, a dostawa kurierem jest realizowana możliwie jak najszybciej. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Kwiaciarnia internetowa KwiatowyPrezent.pl - podaruj bliskim kwiatowy prezent.

Cymbidium na specjalną okazję
Od wieków kwiatami podkreśla się uroczysty charakter różnych wydarzeń: urodzin, imienin, ślubów czy Walentynek.
Dzień Sekretarki i Asystentki
Dzień Sekretarki i Asystentki obchodzony jest 25 kwietnia na całym świecie. Warto w tym dniu podziękować za ich pracę i pomoc,